Drozd-Złodziejstwo może być odbierane jako "posiadanie głowy na karku" tylko w opinii złodzieja.
To ty uważasz że zaradni samorządowcy to złodzieje? nawet nie wiem czemu mnie za złodzieja uważasz ( dziwnym jesteś człowiekiem..uważasz kto nie z PISU to komunista , złodziej.wróg Polski ateista i Bóg wie kim jeszcze są przeciwnicy PISU)
I tak było za rządów PISU jak jakiś biznesmen się dorobił w oczach Kaczora był przestępcą.
Droździe dużo mówisz o komunie a wiesz chociaż jak w tych czasach się żyło?
DROZD-Złodziejstwo może być odbierane jako "posiadanie głowy na karku" tylko w opinii złodzieja. Albo otumanionego leminga, który mózg jedynie nosi. Dlatego właśnie, już gromadzona jest gnojowica by było czym wypełniać taczki i konne fury już niedługo. POwska banda wydała na autostrady 80 mld, a autostrad nie ma, a wykonawcy kasy nie dostali. Gdzie jest kasa? Co wyniknęło pożytecznego z tego, że została wydana? Płatni propagandyści mieli z tego szkolenie? hę?/
Współczuję ci w takim kraju mieszkać

jesteś bardzo nieszczęśliwym człekiem