donecki napisał(a):

|
A jak nie wypowie to umowy nie dostanie na czas określony.Nie strasz niepotrzebnie.Teraz daja umowy za kasę którą płaciles poziom abonamentu wyższy o 1 stopień.decyduj sam
|
No na czas określony nie dostanie. Dostanie umowę na czas
NIEOKREŚLONY. Jak się tematem nie zainteresuje, to mu przywalą abonamentem takim, że ze spodni wyskoczy. I będzie go musiał płacić co najmniej trzy miesiące, bo tyle trwa okres wypowiedzenia przy umowie na czas nieokreślony.
Temat wałkowało już kilka znajomych mi osób, więc to nie jest żadne straszenie tylko fakty.