york09 napisał(a):

Popieram taki wybór to żaden wybór.
Wybieramy kto się ma do koryta podłączyć i o swoje dupsko zadbać.
Obecnie w wyborach chodzi o to kto komu ma coś do udowodnienia a nie o sprawy gospodarcze.
|
Pewnie że popierasz, starą komuszą śpiewkę "wszyscy są tacy sami". To twoja ostatnia nadzieja.
Sprawa na szczęście jest łatwiejsza, wybór jest między dwoma opcjami PiS to jedna,a Nocną Zmianą to druga.
To w którym obozie umieścić choćby NP jest sprawą otwartą, nie historycznie, a aktualnie. Chciałbym żeby PiS i NP rządziły w koalicji.