Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23153
Stary 24.06.2013, 10:50
york09 napisał(a):Wyświetl post
Popieram taki wybór to żaden wybór.
Wybieramy kto się ma do koryta podłączyć i o swoje dupsko zadbać.
Obecnie w wyborach chodzi o to kto komu ma coś do udowodnienia a nie o sprawy gospodarcze.
Pewnie że popierasz, starą komuszą śpiewkę "wszyscy są tacy sami". To twoja ostatnia nadzieja.

Sprawa na szczęście jest łatwiejsza, wybór jest między dwoma opcjami PiS to jedna,a Nocną Zmianą to druga.

To w którym obozie umieścić choćby NP jest sprawą otwartą, nie historycznie, a aktualnie. Chciałbym żeby PiS i NP rządziły w koalicji.
Hej Nasz TS !!