york09 napisał(a):

Pieniądze Unijne dostają ci którzy przedstawią plan zagospodarowania kasy. Taki plan jest przeanalizowany i jeżeli jest realny kasa na ten cel idzie.
Mieszkam w mieście w którym nie rządzi PO ani PIS nawet żadna partia z Sejmu. .Miasto należy do grupy miast które pozyskało najwięcej kasy z Unii. I to dzięki realnym przedstawionym planom rozwoju a nie przynależności partyjnej.
Krótko mówiąc ile sobie wygospodarujesz tyle masz.
|

Wybrukowali chodniki, po dwa razy? Czy hitem były wirtualne szkolenia?
Banda przekręciarzy wspierana przez bezmózgie lemingi odchodzi w niebyt. Przykłady przedterminowych wyborów mówią wszystko. Choćbyś sie tutaj dwoił propagandzisto sytuacji nie zmienisz.
Przydajesz sie tylko wtedy kiedy ktoś pyta kto to jest leming...