|
Cieszę się, że wreszcie będą porządne warunki do treningu, ale zastanawia mnie jedna rzecz. Czy to dobrze, że Wisła wiąże się aż na 20 lat? Wszystko byłoby ok, gdyby klub miał w przyszłości, przejąć ten ośrodek na własność, ale nie ma o tym mowy w informacji na oficjalnej stronie.
|