Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23146
Stary 24.06.2013, 10:03
york09 napisał(a):Wyświetl post
Platforma dołuje... Ale jej największe NIESZCZĘŚCIE jest takie że znowu będzie musiała WYGRAĆ WYBORY...
Bo państwo to zbyt poważna sprawa aby nim rządzili WARIACI ...Próżniowo-helowo-trotylowi,ze Smoleńskiem w tle .

Najlepsza Metoda: obiecaj, ile się da
Na wschodnich terenach Polski od dawna rządzi PIS i jakoś tam bezrobocie największe.

Wszyscy wiedzą że nie bez powodu np. w urnie w Brukseli było więcej kart wyborczych niż wydanych przez komisję. Szkolenia w Moskwie nie idą w las...

Ale teraz nic to już nie da płatny klakierze, lemingi jak to mają w zwyczaju wymierają, a komuszego betonu też co raz mniej, kto ci będzie płacił za wpisy?

Pomyśl ... a cholera, przepraszam ...
Hej Nasz TS !!