Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21026
Stary 24.06.2013, 09:55
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
(...) cisza i spokój na ciężkie treningi. Bez niepotrzebnych stresów z powodu presji kibiców(...)
Nie no, bez żartów... 5-15 kibiców, zwykle starszej daty na treningu to jakaś presja?

Główna zaleta jest taka, że docelowo baza będzie o wyższym standardzie niż przy R22.
Wady:
- symbolicznie wynosimy się z R22... ale nie robiłbym z tego powodu afery,
- ponoć oszczędzamy, tymczasem klub musi jakoś zorganizować zawodnikom niemal codzienny transport, a to kosztuje; wiadomo, że nie mówię o zawodnikach pierwszego zespołu, ale już młodzi pukający do pierwszej drużyny czy rezerwy trzeba jakoś przewieźć; dochodzi do tego strata czasu na dojazdy,
- przenosiny nieco utrudnią pracę krakowskim mediom.

Żeby nie było: cieszę się, że Wisła będzie miała gdzie trenować, choć zdaję sobie sprawę, że to w dużej mierze decyzja polityczna.
Odpowiedz cytując