Baza w Myślenicach ma więcej zalet niż baza na R22 - wiem wiem nie brzmi to najlepiej ale - cisza i spokój na ciężkie treningi. Bez niepotrzebnych stresów z powodu presji kibiców. A i Cupiał ma blisko i zawsze może wpaść z "gospodarską wizytą" zobaczyć jak pracują kopacze. Jest to dobre rozwiązanie bo do Myślenic nie jest daleko.
Miło czytać takie info. Wreszcie jakiś pozytyw
