Rozumem wszystko tylko niech nie pociska kitu że w Elblągu zlikwiduje bezrobocie do zera.
Cytat:
|
A porównałeś sobie ile kasy z Funduszy Europejskich albo z budżetu państwa poszło przez te wszystkie lata na rozwój zachodu Polski a ile na wschód ?
|
Znaczy się Pisowscy Samorządowcy nie umieją doić z Unii kasy.

a jak nie umieją to po co do rządzenie się pchają. Na obiecankach Polski nie zbudujesz.
"Elbląg pokazuje też metodę walki o władzę. W przypadku Jarosława Kaczyńskiego jest ona banalnie prosta. Obiecać wszystko bez oglądania się na to, czy obietnice są choć w minimalnym stopniu racjonalne. Uczciwość nie ma tu znaczenia, znaczenie ma tylko to, czy wyborca da się nabrać"
Nigdy Kaczyński nie powiedział skąd na ten jego dobrobyt w Polsce kasę weźmie, może Jaruś zrezygnuje z ochrony która PIS kosztuje kilka mln rocznie.
Gdzie PIS kasę lokuje
(
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,1..._sasiadom.html)
http://polska.newsweek.pl/za-co-pis-...05609,1,1.html
Czyli wszystko po" polskiemu", gęby pełne frazesów a u siebie smród, brud i dziadostwo do n-tej potęgi. Prezesie z pis nie ratuj już ty Polski i Polaków, uratuj chociaż odrobinę przyzwoitości twojej i twojej partii.
Powiedz sam ilu ludzi mógłby Prezes uszczęśliwić za taką kasę.
A co dopiero jak by się dostał do szerokiego koryta władzy?
Jedno co wiem to na kiecki dla żony naszej kasy by nie wydawał.