Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23141
Stary 24.06.2013, 08:18
Platforma dołuje... Ale jej największe NIESZCZĘŚCIE jest takie że znowu będzie musiała WYGRAĆ WYBORY...
Bo państwo to zbyt poważna sprawa aby nim rządzili WARIACI ...Próżniowo-helowo-trotylowi,ze Smoleńskiem w tle .
Jak tu nie poprzeć Kaczyńskiego który obieca wszystko, bez oglądania się na racjonalność
http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,1....html#TRrelSST
link nieaktywny kliknij tu
(http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,14140768,Kaczynski_do_elblazan__To_moze_b yc_miasto__w_ktorym.html#TRrelSST)"
Zero bezrobocie w Elblągu a jak wygra w Polsce , to nic tylko się cieszyć zero bezrobocia
Cytat:
"Coraz więcej wiadomo o tym, co się stanie, gdy Polacy szczęśliwie uwolnią się od reżimu
Tuska i powierzą władzę jedynym, którzy są tego godni. Mielibyśmy rządy człowieka będącego skrzyżowaniem Davida Copperfielda i duchowego przywódcy Iranu Alego Chamenei"
Z wypowiedzi prezesa PiS wynika, że jeśli jego partia wygra - obywatela czeka cud gospodarzy,
ale ceną będzie zgoda, by "prezes i jego partia obywatela, jego zamiłowania, potrzeby i nawyki sformatowała".
Najlepsza Metoda: obiecaj, ile się da
Na wschodnich terenach Polski od dawna rządzi PIS i jakoś tam bezrobocie największe.
Ostatnio edytowane przez york09 : 24.06.2013 o godz. 08:33.