Temat
:
Franciszek Smuda byłym trenerem Wisły Kraków - dyskusje, opinie, komentarze!
Wyświetl pojedynczy post
fox mulder
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
1215
23.06.2013, 23:27
Smuda ma
super
osiągnięcia ligowe ? Bez przesady. 3 mistrzostwa z bardzo mocnymi drużynami. W XXI wieku nic już nie osiągnął, pomimo prowadzenia równie silnych drużyn jak Legia, czy fuzja mocnej Amiki i niezłego Lecha.
fox mulder
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fox mulder
Znajdź inne posty napisane przez fox mulder