Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2251
Stary 23.06.2013, 22:36
Moim zdaniem Wisła przez dwa następne sezony spokojnie się utrzymać i wtedy jak pieniądze będą stały na niezłym poziomie to pogadać z Cupiałem że jak chce dalej wkładać tu kase to niech włoży wtedy i wtedy możemy szaleć w lidze
Odpowiedz cytując