Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1205
Stary 23.06.2013, 20:53
Wypowiedź Smudy akurat jest rozsądna, skoro odeszło kilku ważnych piłkarzy, a budować ma całkiem nową drużynę w 3 okienka transferowe, to naturalną rzeczą jest dochodzenie do dobrego wyniku etapami. Inną sprawą jest, że akurat w sukces Smudy wspartego Bednarzem i Kapką trudno mi uwierzyć.

Co do MP zdobytego przez Maaskanta to coraz bardziej stają się komiczne próby jego podważania, liga polska była wówczas tak samo słaba jak rok później gdy mistrzostwo zdobywał Śląsk, a i w tym roku widzieliśmy jaką mizerie prezentuje Legia grając na R22, co nie zmienia faktu że MP zdobyła tak samo zasłużenie jak ekipa Maaskanta. A kryzys wziął sie jak zwykle z przerwanej pracy po pierwszych niepowodzeniach, przypomnę że o ile mnie pamięć nie myli, to z 16 ekip tylko jedna nie wzmocniła się przed rundą wiosenną w kolejnym sezonie po zdobyciu MP, a był to urzędujący Mistrz Polski Wisła Kraków. Jak się nie wzmacnia kadry, nie ma konkurencji i zaczyna sie to co było później, a co trwa nadal..czyli marazm.
Odpowiedz cytując