Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1200
Stary 23.06.2013, 19:50
thechris napisał(a):Wyświetl post
W zasadzie to ogłosił... Powiedział, że za dwa lata będziemy grać "o coś". A czy o LM to zobaczymy...
Za 2 lata będziemy pewnie grać o utrzymanie. Na razie nie ma żadnych przesłanek, żeby miało być inaczej. Jeśli nowy sezon okaże się słabszy od poprzedniego, nawet budżet 33-34 miliony będzie zagrożony.

Powrót do walki o MP w chwili obecnej (za rok, dwa czy trzy lata) to już zupełna abstrakcja. Wisła dominowała przed laty, bo była najmocniejsza finansowo. Dzisiaj budżet Legii na poziomie 100 mln jest dla nas nieosiągalny, nawet z szastającym kasą w starym stylu Cupiałem (co raczej się nie zdarzy).
Odpowiedz cytując