WISŁAZWE napisał(a):

|
Wolałbyś aby klub ogłosił, że mając problemy finansowe, ściągając graczy bez kontraktu z IV ligi niemieckiej - walczy o mistrzostwo Polski! Chciałbyś aby tą decyzję ogłosił Bednarz albo Smuda - żeby można sobie pocisnąć kogoś personalnie (przepraszam za wyrażenie) debilne zapowiedzi o walce o MP.. ?
|
Takie zapowiedzi były przed sezonem 2011/2012 który zakończył się 7. miejscem. Prze kolejnym sezonem były zapowiedzi, że dwa takie sezony nie mogą się zdarzyć Wiśle w rzędu. No i zakończyło się 8. miejscem.
Na forum przed sezonem 2012/13 wprost się mówiło, że walka o MP musi być. Że bukmacherzy typują Wisłę w pierwszej trójce głównych kandydatów - a oni się przecież nie mogą mylić
No fajnie, że niektórzy zaczynają dostrzegać coś co inni widzieli 3 lata temu. Dokładnie tak - trzy lata temu - wtedy Wisła grając bardzo, bardzo przeciętnie zdobyła tytuł. Już wtedy było widać, że to nie ma szans się powtórzyć z tak słabym składem i z tak słabą grą. No i szybko się nie powtórzy, że Legia i Lech przegrywają w sezonie po 11 spotkań. Szacun za wykorzystanie słabości innych ale zabrakło tu pokory, że sami byliśmy mega słabi.
Konrad. napisał(a):

|
Super. Niech Smuda ogłosi, że za dwa lata chcemy wygrać LM, ludzie będą się zabijać o bilety...
|
W zasadzie to ogłosił... Powiedział, że za dwa lata będziemy grać "o coś". A czy o LM to zobaczymy...
Jak ktoś podpisuje z trenerem idiotycznie długi 3-letni kontrakt to trener w sumie ma pełne prawo opowiadać bajeczki co będzie się działo za 2 lata... Pierwszy rok można olać.
Konrad. napisał(a):

|
Co jak co, ale nie widzę niczego złego w tej wypowiedzi. Stwierdzenie, że Wisła będzie walczyć o mistrzostwo Polski w tym momencie, to byłby debilizm.
|
Co jak co ale współczuje Ci w takim razie jeśli tylko tyle jesteś w stanie odczytać z tej wypowiedzi.