Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.06.2013, 18:44
huberix napisał(a):Wyświetl post
Mógł powiedzieć,że w nadchodzącym sezonie mistrzostwo jest raczej niemożliwe ale będziemy o nie walczyć, nie zważywszy na nasze problemy kadrowe. To jest polska liga wiec każdy moze tu wygrać.

Gruszki na wierzbie i śliwki na sośnie.


bonawentura napisał(a):Wyświetl post
To jest w istocie durna wypowiedź - demobilizuje ludzi do chodzenia na stadion. A chyba wszystkim zależy na wypełnieniu tego stadionu.

Gwoli ścisłości, uważam że jeśli jakikolwiek klub gra w Ekstraklasie, a są to rozgrywki o Mistrzostwo Polski, walczy o to Mistrzostwo - czy to Lech czy Podbeskidzie. A jeśli ktoś na starcie mówi, że nie będziemy walczyć o MP, to o co będziemy walczyć? O utrzymanie? Bo na czymś ta strategia marketingowa musi się opierać.
Nie chodź. Jesteś wybitnie kibicem sukcesu.

Wolałbyś aby klub ogłosił, że mając problemy finansowe, ściągając graczy bez kontraktu z IV ligi niemieckiej - walczy o mistrzostwo Polski! Chciałbyś aby tą decyzję ogłosił Bednarz albo Smuda - żeby można sobie pocisnąć kogoś personalnie (przepraszam za wyrażenie) debilne zapowiedzi o walce o MP.. ?



Ja nie potrzebuje zaproszenia od klubu w formie przed sezonowych zapowiedzi - aby w dniu meczu przyjść na Reymonta i mimo tej całej kiepskiej otoczki, mimo tego że jesteśmy gdzie jesteśmy - dopingować mój ukochany klub w walce z innymi drużynami.

Po burzy słońce wychodzi zza chmur!
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 23.06.2013 o godz. 18:57.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując