Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1188
Stary 23.06.2013, 17:59
thechris napisał(a):Wyświetl post
http://castrolfan.onet.pl/dogrywka,d...838,video.html

Co o tym sądzicie?

Można powiedzieć coś w stylu, że będziemy walczyć i starać się zająć jak najwyższą lokatę. Nie boimy się nikogo. To jest Polska ekstraklasa i wszystko jest możliwe. Będzie aż 37 kolejek więc drużyny grające w pucharach - jeśli zabawią tam na dłużej - to mogą odczuć to w końcówce sezonu. No cokolwiek co może nie natchnie kopaczy ale doda im wiary...

A on niemal śmieje się z nich przed kamerą. "Buahahaha jaki mistrz"

I to jest trener?

Pomijam jego inne idiotyczne wypowiedzi i nieznajomość podstaw geografii ale ta wypowiedź ociera się o skandal. Tak to sobie można pierdzielić przy piwie i to też nie zawsze bo można w mordę dostać.

O mistrzostwo walczy 16 drużyn! O ile mi wiadomo Wisła nie startuje z ujemnymi punktami. Więc skończ waść Smuda pierniczyć tylko weź się do roboty! Walcząc o MP może będzie 3-4 miejsce. A kładąc lagę od początku to będzie tylko obrona przed spadkiem ...oby skuteczniejsza niż w Ratyzbonie.
Skończ pierdzielić jak potłuczony. Wynik w Wągrowcu mówi wszystko o tym, o co my z obecnym stanem kadrowym możemy walczyć. O ile pierwsza jedenastka pewnie jest w stanie pograć na przyzwoitym poziomie (miejsca 8-12), o tyle nasi zmiennicy na ten moment nie reprezentują niczego pozytywnego.
Odpowiedz cytując