foxtrot_green napisał(a):

|
Siódmą. Mamy lepszy bilans spotkań bezpośrednich z Lechią - wygrana u siebie 1:0 i remis 0:0 na wyjeździe. Wiele serwisów internetowych tego nie uwzględnia.
|
Chodzi mu o to, że Zagłębie zdobyło 40 punktów (sportowo było więc lepsze i od Lechii i od was) i gdyby nie -3 punkty na starcie byłoby na siódmym miejscu.