Wyświetl pojedynczy post
Kole Jorz
Member
 
Od: 02.2013
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63770
Stary 23.06.2013, 14:33
foxtrot_green napisał(a):Wyświetl post
Siódmą. Mamy lepszy bilans spotkań bezpośrednich z Lechią - wygrana u siebie 1:0 i remis 0:0 na wyjeździe. Wiele serwisów internetowych tego nie uwzględnia.

Chodzi mu o to, że Zagłębie zdobyło 40 punktów (sportowo było więc lepsze i od Lechii i od was) i gdyby nie -3 punkty na starcie byłoby na siódmym miejscu.
Odpowiedz cytując