Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63769
Stary 23.06.2013, 14:10
thechris napisał(a):Wyświetl post
Swoją drogą nie ma to jak sobie ustawić poprzeczkę od początku tak nisko, żeby się przypadkiem ku..a nie dało przejść, prześlizgnąć pod nią... No i kilkanaście czy kilkadziesiąt tysi co miesiąc się należy.
Chłop realnie ocenia możliwości drużyny i swoje.
Odpowiedz cytując