Wyświetl pojedynczy post
foxtrot_green
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63768
Stary 23.06.2013, 14:09
thechris napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe, że Sobol jest za słaby na ósmą drużynę Ekstraklasy a wystarczająco dobry na drużynę z piątego miejsca...
Siódmą. Mamy lepszy bilans spotkań bezpośrednich z Lechią - wygrana u siebie 1:0 i remis 0:0 na wyjeździe. Wiele serwisów internetowych tego nie uwzględnia.
Odpowiedz cytując