thechris napisał(a):

|
Ciekawe, że Sobol jest za słaby na ósmą drużynę Ekstraklasy a wystarczająco dobry na drużynę z piątego miejsca...
|
Siódmą. Mamy lepszy bilans spotkań bezpośrednich z Lechią - wygrana u siebie 1:0 i remis 0:0 na wyjeździe. Wiele serwisów internetowych tego nie uwzględnia.