serek.c2 napisał(a):

Masz talent do wyciągania wniosków na podstawie żadnych informacji
|
Jasne. Tylko nie dyskutujemy tutaj o jakości informatorów, a o prawdziwości ich informacji. To jednak jest różnica.
Jest taka zasada ekonomii myślenia - Brzytwa_Ockhama (wikipedia:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Brzytwa_Ockhama), która mówi o tym aby nie mnożyć bytów ponad potrzebę. Czyli skoro do wyjaśnienia obecnej sytuacji finansowej Wisły wystarczy brak płynności Telefoniki to teorię o rozrzutnym Vaalcksie, ułomnym Basałaju, ślepej radzie nadzorczej, oraz świetnie prosperującą TF mogę włożyć między bajki.
Tak samo wedle tej zasady - jeśli Bednarz będzie nadal upierał się że sprząta po poprzedniej ekipie, to mam prostszy 'byt' - fakty są takie że nie ma czego po nich sprzątać. Jest porządek. Wystarczy że będzie płacił rachunki i problemu nie ma. A to właśnie że Cupiał nie zapłaci/nie jest w stanie zapłacić ile się zobowiązał jest podstawą obecnej misji Bednarza.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA