wooojo napisał(a):

|
Tak samo pomyślałem, najlepsze będzie jeśli na koniec sezonu Górnik będzie wyżej od Wisły.
|
A dlaczego miałby nie być wyżej? Gdyby nie był wyżej jak w ostatnim sezonie to raczej byłaby to niespodzianka.
-----------
Smuda zapowiada uczciwie walkę o utrzymanie:
http://castrolfan.onet.pl/dogrywka,d...838,video.html
Ale jakie oburzenie na pytanie czy Wisła będzie grała o MP
"Nie jak to!... Nikt nie mówi o MP ani kibice yyyy ani ja"
Swoją drogą nie ma to jak sobie ustawić poprzeczkę od początku tak nisko, żeby się przypadkiem ku..a nie dało przejść, prześlizgnąć pod nią... No i kilkanaście czy kilkadziesiąt tysi co miesiąc się należy.