Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63767
Stary 23.06.2013, 13:35
wooojo napisał(a):Wyświetl post
Tak samo pomyślałem, najlepsze będzie jeśli na koniec sezonu Górnik będzie wyżej od Wisły.
A dlaczego miałby nie być wyżej? Gdyby nie był wyżej jak w ostatnim sezonie to raczej byłaby to niespodzianka.

-----------

Smuda zapowiada uczciwie walkę o utrzymanie: http://castrolfan.onet.pl/dogrywka,d...838,video.html

Ale jakie oburzenie na pytanie czy Wisła będzie grała o MP

"Nie jak to!... Nikt nie mówi o MP ani kibice yyyy ani ja"


Swoją drogą nie ma to jak sobie ustawić poprzeczkę od początku tak nisko, żeby się przypadkiem ku..a nie dało przejść, prześlizgnąć pod nią... No i kilkanaście czy kilkadziesiąt tysi co miesiąc się należy.
Ostatnio edytowane przez thechris : 23.06.2013 o godz. 14:07.
Odpowiedz cytując