Lukasz napisał(a):

Mnie się wydaje że i na następne Punto go już nie stać. Przynajmniej przez jakiś czas.
Jak dla mnie Cupiał nie ma gotówki, mimo że ma majątek.
Dlatego też kompleks dla Wisły budują Myślenice za własne pieniądze bez udziału pieniędzy Cupiała.
|
Też mi się tak wydaje. Brak płynności. Czas na przeczekanie albo długofalowo sprzedanie klubu jak ceny za kluby pójdą w górę.
Teraz to czas żeby klub przynajmniej nie przynosił strat. Stąd oszczędzanie na wszystkim bo gotówki brak.
Paradoksalnie długofalowo to nam może wyjść na zdrowie.