Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2235
Stary 23.06.2013, 11:32
Po 1989 w Polsce nie trzeba wcale było być błyskotliwym rekinem finansjery, żeby się dorobić. Cupiał to hybryda mentalności drobnego straganiarza z nowobogackim ('wszystkich wypier.dole jak nie będzie zrobione, bo to moje piniondze, nie będzie mi tu jakiś tulipan teges').

cfa napisał(a):Wyświetl post
Zabawnie wyglądają obecne poczynania klubu, tak ja uważam, że facet który się dorobił tej kasy działa w sposób na prawdę irracjonalny. Gdyby jego działania były bardziej rozsądne Wisła by już dawno zagrała w fazie grupowej ligi mistrzów.
Mniej więcej to.
Ostatnio edytowane przez Watts : 23.06.2013 o godz. 11:34.
Odpowiedz cytując