Kaan napisał(a):

Za 12 tys.? Kupuję! Francuzy nie są bardziej awaryjne niż inne. Podstawa to historia samochodu a przewaga francuzów w cenie wynika z tzw. złej opinii. Polecam benzynę, zawsze mniejsze ryzyko niesie to ze sobą.
|
http://otomoto.pl/toyota-corolla-1-4...C27968627.html dokladnie takiego mam z gazikiem! 12 kola fura 3,5 gaz wiec muszisz wziac to pod uwage,ale jesli duzo jezdzisz to instalacja sie wroci, a pozniej zarabia ci na nowa furke
