Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2226
Stary 23.06.2013, 08:38
element napisał(a):Wyświetl post
Bednarz próbuje wyciągnąć klub na prostą, a przy smrodzie jaki zostawili Holendrzy idzie mu całkiem niezle.
Rozumiem, że mistrzostwo i awans do LE musiały być dla ciebie jak przekąszenie obornika popite szambem. Najważniejsze, że konglomerat Cupiał-Kapka-Rogala-Bednarz popsikuje fiołkami, bobyśmy się wszyscy podusili od tego sztynksu. W Lubinie też chyba lubią, jak im wali, bo właśnie płacą jakiemuś holenderskiemu szambiarzowi za prowadzenie akademii, do której Coco Chanel z Myślenic nawet nie dorósł mentalnie.
Odpowiedz cytując