element napisał(a):

|
Bednarz próbuje wyciągnąć klub na prostą, a przy smrodzie jaki zostawili Holendrzy idzie mu całkiem niezle.
|
Rozumiem, że mistrzostwo i awans do LE musiały być dla ciebie jak przekąszenie obornika popite szambem. Najważniejsze, że konglomerat Cupiał-Kapka-Rogala-Bednarz popsikuje fiołkami, bobyśmy się wszyscy podusili od tego sztynksu. W Lubinie też chyba lubią, jak im wali, bo właśnie płacą jakiemuś holenderskiemu szambiarzowi za prowadzenie akademii, do której Coco Chanel z Myślenic nawet nie dorósł mentalnie.