Wyświetl pojedynczy post
dizzy
Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1179
Stary 23.06.2013, 08:31
To wszystko się rozsypało wraz z odejściem Maaskanta. I nie chodzi mi o to, że Maaskant był takim świetnym trenerem ale do czasu jego odejścia jakoś to funkcjonowało. Później to już był zjazd po równi pochyłej.
Jesteśmy chyba blisko dna.
Ja wiele jestem w stanie zrozumieć. Jestem w stanie zrozumieć pozbywanie się starszych lub wysoko opłacanych zawodników. Jestem. Musimy budować od nowa. Taka jest prawda. Więc pomimo ogromnego szacunku dla Kosy i przede wszystkim Sobola za to co zrobili dla klubu, to jednak nie oni są przyszłością Wisły. Jestem w stanie również zrozumieć zatrudnienie Tomka Kulawika na przeczekanie. Dosyć rozsądne. Wiadomo, że w środku sezonu nie będzie się tworzyć druzyny. Rozumiem zjazd z kosztów i rezygnację z wielu wysoko opłacanych zawodników. Nie ma pucharów - nie ma kasy. Pewnie lepiej tak niż, jak słyszę, w Śląsku, gdzie poczyniono transfery a nie wiadomo czy klub będzie miał kasę na funkcjonowanie za 2 miesiące jeśli Solorz jej nie wyłozy (a się do tego nie kwapi).
Jednego tylko nie rozumiem. Nie rozumiem czemu zatrudniono Smudę. Trenera, który na pewno nie jest tani a jednocześnie nie znam przypadku żeby za przeproszeniem "z gówna" ukręcił bicz. Zawsze, odnosząc sukcesy miał ponadprzecietnych zawodników. Moim zdaniem to nie jest właściwy człowiek do obecnej Wisły.On się nie nadaje do budowania. A tym bardziej w sytuacji gdy kasy brak.
Myślę zresztą, że długo w Wiśle nie popracuje. Tyle, że znowu stracimy sezon.
Odpowiedz cytując