Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1178
Stary 23.06.2013, 08:26
Baala napisał(a):Wyświetl post
Wszystko pieknie, ładnie. Miałaoby to jakikolwiek sens gdybyśmy mieli pieniądze na wzmocnienia. A tak:
- pozbywamy sie lekka ręką najlepszego środkowego pomocnika w klubie
Ja rozumiem, ze Sobolewski byl ważnym zawodnikiem związanym z Wisłą ale już go nie idealizujmy. Może był najlepszym
pomocnikiem w lidze ale kiedyś tam. To tak jakby powiedzieć w momencie nie przedłużenia kontraktu z Żurawskim, że pozbyliśmy się najlepszego napastnika w lidze.
Przyznam, że nie sledzilem ekstraklasy jakos specjalnie w ostatnim sezonie ale otwieram sobie ranking "Pilki Noznej" i w pierwszejk 10 najlepszych pomocników sezonu próżno szukać Sobola (ranking wygląda tak: 1. Mila, 2. Lukasik, 3. Starzynski, 4. Traore, 5, Murawski, 6. Piątek, 7. Vrdoljak, 8. Rogalski, 9. Furman, 10. Sawala, jest jeszcze wzmianka o Kwieku czy Przybylskim, ktorzy nie zalapali się do 10 ze względu na słabą jesień).
Sobolewski ma prawie 37 lat i z każdym sezonem grałby gorzej, czas przestać chlipać i się z tym pogodzić.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując