Baala napisał(a):

Wszystko pieknie, ładnie. Miałaoby to jakikolwiek sens gdybyśmy mieli pieniądze na wzmocnienia. A tak:
- pozbywamy sie lekka ręką najlepszego środkowego pomocnika w klubie
|
Ja rozumiem, ze Sobolewski byl ważnym zawodnikiem związanym z Wisłą ale już go nie idealizujmy. Może był najlepszym
pomocnikiem w lidze ale kiedyś tam. To tak jakby powiedzieć w momencie nie przedłużenia kontraktu z Żurawskim, że pozbyliśmy się najlepszego napastnika w lidze.
Przyznam, że nie sledzilem ekstraklasy jakos specjalnie w ostatnim sezonie ale otwieram sobie ranking "Pilki Noznej" i w pierwszejk 10 najlepszych pomocników sezonu próżno szukać Sobola (ranking wygląda tak: 1. Mila, 2. Lukasik, 3. Starzynski, 4. Traore, 5, Murawski, 6. Piątek, 7. Vrdoljak, 8. Rogalski, 9. Furman, 10. Sawala, jest jeszcze wzmianka o Kwieku czy Przybylskim, ktorzy nie zalapali się do 10 ze względu na słabą jesień).
Sobolewski ma prawie 37 lat i z każdym sezonem grałby gorzej, czas przestać chlipać i się z tym pogodzić.