Mario Nh napisał(a):

Nie mamy zamiaru zakładać fanklubu Franciszka Smudy ale próbujemy Ci przekazać, że krytykować kogoś za nic nie jest normalne.
Westersyl Ci podpowiedział zresztą, podał Ci racjonalne powody dla których nie widział już Sobola Smuda w swojej wizji.
Ja się z nim zgadzam.
Całe to naśmiewanie się, jakoś mnie nie bawi. Ale stary człowiek powiedział " Czechosłowacja" to trzeba go zmieszać z błotem.
Strasznie irytujące to jest, nie bawi mnie to, że kibice Wisły ośmieszają wszędzie swojego trenera...
Trzeba mu życzyć powodzenia, jak już pisałem wcześniej. Jest trenerem naszej Wisły.
A chcieć to ja też bym chciał, powrotu Skorży.
|
Panie.... o jakim Pan naśmiewaniu się mówisz jak ja żem w żałobie jest
Jak można nie krytykować decyzji Smudy odnośnie Sobola, skoro nawet Nawałka skorzysta z takiego zonka.
Wywalenie Sobola przy obecnym stanie ilościowo-jakościowym drużyny jest najcięższym grzechem z możliwych.