Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15392
Stary 22.06.2013, 22:34
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Jestesmy w takiej dupie kadrowej, ze nawet wiekowy Smolarek by się przydał.
przy obecnej sytuacji Smolarek to dar od niebios- tylko chyba nie bedzie chcial grac za darmo ...wiec w cyrku pana Cupiala beda graly tansze malpki - takie ktorych juz nikt nigdzie nie chce
Odpowiedz cytując