dynek.pl napisał(a):

|
Jestesmy w takiej dupie kadrowej, ze nawet wiekowy Smolarek by się przydał.
|
przy obecnej sytuacji Smolarek to dar od niebios- tylko chyba nie bedzie chcial grac za darmo ...wiec w cyrku pana Cupiala beda graly tansze malpki - takie ktorych juz nikt nigdzie nie chce