|
Napisałem o Brożku w Huelva, żeby uświadomić niektórym, że nawet jakieś no name'y z II ligi hiszpańskiej, czy z jakiejkolwiek innej II ligi europejskiej (Belgia, Holandia, Anglia, Niemcy, Włochy a może z innej jeszcze) mogłyby brylowac w TME.
W świetle naszych kiepskich możliwości finansowych to chyba jakieś sensowne wyjście?
Oczywiście, pod warunkiem, że będzie się takim chciało: raz przyjść tanio, dwa grać w Polsce.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|