Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2224
Stary 22.06.2013, 20:39
Jak można piłkarzowi załatwić ostatni mecz po rozwiązaniu kontraktu?

W meczu towarzyskim w drodze wyjątku byłoby to możliwe, ale nie w oficjalnym meczu. To tak jakby wzięto kolesia z ulicy do składu.
Chyba że przedłużyliby z nim umowę do dnia meczowego do 24:00, a po północy stałby się piłkarzem Górnika..

Bardziej chodzi o symboliczne ubranie koszulki Wisły przed meczem czy w przerwie meczu. Zresztą nie ważne, ważne że pojawi się na Reymonta już na początku sezonu, czyli tak jak oni, kibice i sam Sobol sobie zaplanował


Cytat:
Wisła Bednarza..
Maaskanta i Valckxa.., a Bednarz próbuje wyciągnąć klub na prostą, a przy smrodzie jaki zostawili Holendrzy idzie mu całkiem niezle.
Ostatnio edytowane przez element : 23.06.2013 o godz. 00:33.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując