Jak można piłkarzowi załatwić ostatni mecz po rozwiązaniu kontraktu?
W meczu towarzyskim w drodze wyjątku byłoby to możliwe, ale nie w oficjalnym meczu. To tak jakby wzięto kolesia z ulicy do składu.
Chyba że przedłużyliby z nim umowę do dnia meczowego do 24:00, a po północy stałby się piłkarzem Górnika..
Bardziej chodzi o symboliczne ubranie koszulki Wisły przed meczem czy w przerwie meczu. Zresztą nie ważne, ważne że pojawi się na Reymonta już na początku sezonu, czyli tak jak oni, kibice i sam Sobol sobie zaplanował
Maaskanta i Valckxa.., a Bednarz próbuje wyciągnąć klub na prostą, a przy smrodzie jaki zostawili Holendrzy idzie mu całkiem niezle.