Wyświetl pojedynczy post
TYSIAC906
Member
 
Od: 06.2013
Skąd: České Budějovice ,Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63758
Stary 22.06.2013, 20:36
teraz ten chuli przeszedl chyba do betisu . Brożek może wskoczyć do 1 skladu. a i poziomem pilkarskim ta liga jest przed ekstraklasą
Odpowiedz cytując