Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
TYSIAC906
Member
Od: 06.2013
Skąd: České Budějovice ,Jaworzno
Offline
#
63758
22.06.2013, 20:36
teraz ten chuli przeszedl chyba do betisu . Brożek może wskoczyć do 1 skladu. a i poziomem pilkarskim ta liga jest przed ekstraklasą
TYSIAC906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TYSIAC906
Znajdź inne posty napisane przez TYSIAC906