Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63757
Stary 22.06.2013, 20:09
FraMat napisał(a):Wyświetl post
A Brozek nie poradził sobie w II ligowym Recreativo.
Wynika z tego, że każdy kto Brożka w Recreativo posadził na ławce jest lepszy i tak od polskiego króla strzelców i w poslkiej lidze byłby pierwszoplanowym napastnikiem.

A kto z was zna Ernesto? Chuli? Riolfo? Berrocala? Naranjo?

Owszem nie poradził sobie, zwyczajnie jest za słaby nawet na drugą ligę hiszpańską.
Chuli znam - podstawowy napastnik Huelvy m.in z nim i z Szymanowskim - Brożek przegrywał rywalizację. Trener Huelvy preferował ustawienie z jednym napastnikiem. Chuli bodaj najlepszy strzelec drużyny.


syryls napisał(a):Wyświetl post
Sarki nie poradził sobie w 2 ligowym Belgijskim zespole
Rozumiem, że chcesz mi powiedzieć, że Sarki został najlepszym(jednym) z lepszych w Wiśle mimo tego, że nie poradził sobie w II lidze w Belgi - okej. Weź pod uwagę jedynie fakt, że Sarki prezentował się tak dobrze bo walczył o nowy kontrakt. Z chęcią chciałbym aby w najbliższym sezonie również tak będzie, no ale zobaczymy.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując