FraMat napisał(a):

A Brozek nie poradził sobie w II ligowym Recreativo.
Wynika z tego, że każdy kto Brożka w Recreativo posadził na ławce jest lepszy i tak od polskiego króla strzelców i w poslkiej lidze byłby pierwszoplanowym napastnikiem.
A kto z was zna Ernesto? Chuli? Riolfo? Berrocala? Naranjo?
|
Owszem nie poradził sobie, zwyczajnie jest za słaby nawet na drugą ligę hiszpańską.
Chuli znam - podstawowy napastnik Huelvy m.in z nim i z Szymanowskim - Brożek przegrywał rywalizację. Trener Huelvy preferował ustawienie z jednym napastnikiem. Chuli bodaj najlepszy strzelec drużyny.
syryls napisał(a):

|
Sarki nie poradził sobie w 2 ligowym Belgijskim zespole
|
Rozumiem, że chcesz mi powiedzieć, że Sarki został najlepszym(jednym) z lepszych w Wiśle mimo tego, że nie poradził sobie w II lidze w Belgi - okej. Weź pod uwagę jedynie fakt, że Sarki prezentował się tak dobrze bo walczył o nowy kontrakt. Z chęcią chciałbym aby w najbliższym sezonie również tak będzie, no ale zobaczymy.