Napastnik? Można wziąć Grześka Kmiecika . Syn legendy. Strzelił nawet z 10 bramek w sezonie ,w mojej miejscowej drużynie ,ktora gra w 4 lidze

Przeszlosc na R22. poziom podobny ,co syn przyjaciela Dyzmy . To nic ze ma problemy z alkoholem .
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia