Wyświetl pojedynczy post
TYSIAC906
Member
 
Od: 06.2013
Skąd: České Budějovice ,Jaworzno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1175
Stary 22.06.2013, 20:09
Napastnik? Można wziąć Grześka Kmiecika . Syn legendy. Strzelił nawet z 10 bramek w sezonie ,w mojej miejscowej drużynie ,ktora gra w 4 lidze Przeszlosc na R22. poziom podobny ,co syn przyjaciela Dyzmy . To nic ze ma problemy z alkoholem .


http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia
Odpowiedz cytując