WISŁAZWE napisał(a):

To dlaczego nie poszedł grać do klubu mniej znanego niż Liverpoolu czy Barcelona. Np. Lyon, Valencia, Fiorentina.. ?
Nie poradził sobie m.in w Norwich, Rayo Vallecano.
|
A Brozek nie poradził sobie w II ligowym Recreativo.
Wynika z tego, że każdy kto Brożka w Recreativo posadził na ławce jest lepszy i tak od polskiego króla strzelców i w poslkiej lidze byłby pierwszoplanowym napastnikiem.
A kto z was zna Ernesto? Chuli? Riolfo? Berrocala? Naranjo?