Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63754
Stary 22.06.2013, 19:54
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
To dlaczego nie poszedł grać do klubu mniej znanego niż Liverpoolu czy Barcelona. Np. Lyon, Valencia, Fiorentina.. ?

Nie poradził sobie m.in w Norwich, Rayo Vallecano.
A Brozek nie poradził sobie w II ligowym Recreativo.
Wynika z tego, że każdy kto Brożka w Recreativo posadził na ławce jest lepszy i tak od polskiego króla strzelców i w poslkiej lidze byłby pierwszoplanowym napastnikiem.

A kto z was zna Ernesto? Chuli? Riolfo? Berrocala? Naranjo?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując