Temat
:
Franciszek Smuda byłym trenerem Wisły Kraków - dyskusje, opinie, komentarze!
Wyświetl pojedynczy post
TYSIAC906
Member
Od: 06.2013
Skąd: České Budějovice ,Jaworzno
Offline
#
1172
22.06.2013, 19:33
Ale za Kosowskim ,to mimo wszystko bym nie płakał
Co z tego ,że walczył skoro był najsłabszy na boisku. Miał w tym klubie swoje lata ,ale teraz dobrze ze z niego zrezygnowali
TYSIAC906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TYSIAC906
Znajdź inne posty napisane przez TYSIAC906