huberix napisał(a):

Fakt, ale Pacheco jest wychowankiem Barcelony i do Liverpoolu ściągnął go Benitez.
Miał być wielka gwiazdą piłki nożnej. Według Transfermarkt.de wart jest 500tyś euro na daną chwilę,
a my być moze wyciągniemy go za darmo. Jest szybki i dobry technicznie. Ja bym brał w ciemno.
|
Zrozum w końcu że przy naszym aktualnym budżecie nie stać nas na zawodników nawet ze szkółki Barcelony. Jeżeli w swoich wypowiedziach posługujesz się tylko filami na YT i danymi z TM.de to informuję Cię że nie tędy droga.
Miał być.. Ale nie jest, czyli coś jednak z nim jest nie tak, skoro tą wielką gwiazdą nie został.