Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63747
Stary 22.06.2013, 18:35
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Brać go!
W końcu kompilacja z Beto też była dobrze zmontowana. Nie wspominając już o kompilacji z udziałem Daniela Sikorskiego.
Fakt, ale Pacheco jest wychowankiem Barcelony i do Liverpoolu ściągnął go Benitez.
Miał być wielka gwiazdą piłki nożnej. Według Transfermarkt.de wart jest 500tyś euro na daną chwilę,
a my być moze wyciągniemy go za darmo. Jest szybki i dobry technicznie. Ja bym brał w ciemno.
Odpowiedz cytując