Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63744
Stary 22.06.2013, 17:26
Czyli Sobol jest dobry do Górnika ale dla Wisły ... hmm... za słaby? Znaczy że Górnik jest słabszy od Wisły...
Taaa, my przecież mamy bogatą kadrę, młodzi i perspektywiczni... Stać nas pożegnać Radka...
c.d.n.
Odpowiedz cytując