huberix napisał(a):

Ja marzę by do Wisły dołączył obserwowany przez naszych Dani Pacheco. Gość jest fenomenalny.
Patrzcie
wis.la/dycqp
JEST MEGA
|
Brać go!
W końcu kompilacja z Beto też była dobrze zmontowana. Nie wspominając już o kompilacji z udziałem Daniela Sikorskiego.