Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 22.06.2013, 15:51
Dawno już nie pisałem, ograniczając się do czytania, ale w przypadku Radka...
Sobol, wielkie DZIĘKI, jak z Krakowa do Białegostoku!
Za charakter wojownika na meczu, za wszystkie strzelone bramki i za postawę, którą - mam nadzieję - będziemy wspominać przez lata.

A bramka w Atenach byłaby chyba najprzyjemniejszą w życiu "Sobola" (i dla nas raczej też) gdyby pewien j***zł*** o nazwisku Riley nie wyeliminował naszych z gry.
Powodzenia Radku - czy to będzie gra w Górniku, czy jakiekolwiek stanowisku w Jadze/Wiśle/ wherever
Bohaterowie odchodzą - kto z młodego pokolenia godnie ich zastąpi i da nam tyle samo radości...?
„Chłop pańszczyźniany pracował dla pana feudalnego na początku XVI wieku 52 dni w roku, a później 104 dni. I to był feudalny wyzysk. My na początku XXI wieku pracujemy dla Najjaśniejszej Rzeczypospolitej 164 dni. I to jest sprawiedliwość społeczna” ( R. Gwiazdowski)
Odpowiedz cytując