Uwaga do wszystkich "zawiedzionych no-name`ami" i wściekłych kiedy piłkarz "przymierzany" do Wisły ląduję w innym klubie
Każde poważne nazwisko podawane w mediach jest tylko spekulacją dziennikarską
Żaden pełnowartościowy piłkarz z przeszłością do nas nie przyjdzie
Reprezentacja Haiti i IV liga niemiecka to najlepszy sort piłkarzy jacy zostaną sprowadzeni do końca okna
Musimy się modlić aby mieć farta i Ci piłkarze odpalili
Bardzo chciałbym się mylić