Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63741
Stary 22.06.2013, 15:32
Uwaga do wszystkich "zawiedzionych no-name`ami" i wściekłych kiedy piłkarz "przymierzany" do Wisły ląduję w innym klubie

Każde poważne nazwisko podawane w mediach jest tylko spekulacją dziennikarską

Żaden pełnowartościowy piłkarz z przeszłością do nas nie przyjdzie

Reprezentacja Haiti i IV liga niemiecka to najlepszy sort piłkarzy jacy zostaną sprowadzeni do końca okna

Musimy się modlić aby mieć farta i Ci piłkarze odpalili

Bardzo chciałbym się mylić
Odpowiedz cytując