Wyświetl pojedynczy post
Olivarez
Senior Member
 
Od: 04.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63737
Stary 22.06.2013, 15:10
Ciekawe jaki jest wiślacki budżet transferowy na ten sezon i czy przekroczy zeszłoroczne wydatki na magicznym poziomie 42.000 € (za transfermarkt.de)
Poza tym nie chciałbym psuć mozolnego trudu chłopaków którzy próbują zasiewać tu optymizm w trudnych czasach, ale jeśli nie skończy się finansowa dziadownia, to następnym odcinkiem serialu pt. "budowa nowej wielkiej Wisły", będzie odejście (pewnie po tym sezonie, może rundzie) Głowackiego, Chaveza, Garguły a pewno i Małeckiego (bo za wysoki kontrakt).
God save the Queen
Long live the Queen
Odpowiedz cytując