a kto z was pamięta te derby ?
http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=515933
totalnie nieudana pierwsza połowa po której przegrywaliśmy z pasami.Do przerwy daliśmy się zdominować Cracovi. A po przerwie w druzynę wstąpiła zupełnie inna wola walki. Już druga minuta po przerwie i strzał zza pola karnego (zresztą większość jego bramek padła w ten sposób). Tego gola pamiętam równie dobrze jak tą bramkę z Aten. Pamiętam że te derby oglądałem w Niepołomicach w knajpie (gdzie podobno rządzi Cracovia), ale nie potrafiłem powstrzymać tej radości po bramce...aż 4 razy
tutaj link do tej bramki
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...ski__1_1_.html
SOBOL dziękuję za to że byłeś dla mnie wzorem zawodnika, którego zawsze chciałem naśladować grając z kumplami na podwórku. Dziękuję za to że zawsze zostawiałeś serce na boisku. Dla mnie stałeś się symbolem najlepszych sukcesów Wisły.
Na konferencji pożegnalnej Sobol pokazał swoje inne oblicze.Kto wie czy nie ważniejsze oblicze niż to które prezentowałeś na boisku. Dla mnie jesteś jednym z autorytetów. Dlatego proszę, nie rozmieniaj kariery na drobne, i zakończ ją jako mistrz, a nie zawodnik podrzędnych drużyn.bo mawia Zbigniew Boniek "drzewa umierają stojąc"