opolan napisał(a):

A pamiętacie takiego piłkarza jak Siergiej Krivets? Jest do wzięcia za darmo, może nim ktoś z Wisły by się zainteresował!
|
Do tego jeszcze analnego Manuela i Korzyma.
Weź chłopie zajeb barana w monitor bo jakos Krivetsa u nas nie widze z jego "lecha mam głęboko w sercu"....