|
masz na myśli takich Polaków jak Buras?
ale odpowiadając na Twoje pytanie : tak, lepiej. Tak samo czy nawet lepiej jest ściągnąć piłkarzy o uznanych nazwiskach. Myśle ze na każdym forum każdej druzyny kibice piszą podobnie, jednak mierzmy siły na zamiary.
p.s. Jak myślisz na którym miejscu przewodu pokarmowego dla piłkarza jest Wisła Kraków biorąc pod uwagę że w lidze mamy 16 drużyn. Dla nietomnych chce tylko przypomnieć że czasy gdy byliśmy TOP 1 dawno minęły.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|