Wyświetl pojedynczy post
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63717
Stary 22.06.2013, 11:54
SĘDZIA ZGRED napisał(a):Wyświetl post
Obawiam się że Bunozy już nie ma...rozwiązał umowe i podpisał z innym klubem gdzieś zagranicą o ile się nie mylę...
Czy przypadkiem nie pomyliło ci się z Genkowem ? Bunoza jest w kadrze na obóz.
Odpowiedz cytując