Wyświetl pojedynczy post
SĘDZIA ZGRED
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63716
Stary 22.06.2013, 11:34
cfa napisał(a):Wyświetl post
Większy niż z jakiegokolwiek zawodnika który z nami nie podpisze kontraktu
Generalnie na lewą obronę jest niezawodny Burliga, więc do 15 lipca da radę tam pograć Jest też Bunoza ...
Obawiam się że Bunozy już nie ma...rozwiązał umowe i podpisał z innym klubem gdzieś zagranicą o ile się nie mylę...
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując