Wyświetl pojedynczy post
yoda79
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Mazury- tu też są Wiślacy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1163
Stary 22.06.2013, 11:24
Jak tak dalej pójdzie, to 3 zapowiadane okienko rzeczywiście możemy spędzić na szczycie. Szkoda tylko, że I ligi. Podziwiam optymistów, kadra uboga, obrona dramat, napastników brak. Przychodzi koleś z IV ligi po znajomości i gość z Haiti, gdzie nie wiadomo czy w ogóle są boiska.
Będzie zajebiście wesoło.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując