|
Jak tak dalej pójdzie, to 3 zapowiadane okienko rzeczywiście możemy spędzić na szczycie. Szkoda tylko, że I ligi. Podziwiam optymistów, kadra uboga, obrona dramat, napastników brak. Przychodzi koleś z IV ligi po znajomości i gość z Haiti, gdzie nie wiadomo czy w ogóle są boiska.
Będzie zajebiście wesoło.
|